Назад к списку

 Дієтичне тістечко “Картопля” та декілька слів про те, що ховається під його назвою на полицях магазину.

 


Скажу одразу, це лише один із варіантів тістечка «Картопля» і мало чим нагадує оригінал. 

Підійде людям, що слідкують за фігурою, намагаються позбавитись зайвої ваги, займаються спортом, адже тістечко з високим вмістом білків. 

Просте в приготуванні і не потребує теплової обробки. 

Інгредієнти: 

155 г фініки 

55 г сухе молоко + 10 г на оздоблення 

50 г суха молочна сироватка 

40 г соєвий ізолят 

60 г насіння соняшника 

1 шт. маленький банан 

20 г мед 

2 г стевія 

15 г суха м’якоть кокоса 

7 г какао 

Приготування: 

  • Змішати всі інгредієнти, за допомогою блендера довести до однорідного стану. 
  • Зліпити кульки, обваляти в сухому молоці. 

А тепер найголовніше – порівняльна таблиця харчової цінності на 100 г готового продукта: 

P.S. 

Якщо говорити на чистоту, то проходячи практику, в кондитерському цеху масового виробництва, я зрозуміла одне, що тістечко “Картопля” буде снитися мені в жахливих снах. Не буду довго розповідати про весь асортимент витворів безвідхідних технологій, побачених мною, але цей шедевр “заслуговує” на декілька. 

Отже, інгредієнти: всі зіпсовані торти з пляснявою, як фабричні, так і власного виробництва + всі зіпсовані креми, враховуючи ті, що з фарбниками + елементи декору + обрізки, і ті, що з підлоги теж + все, що не буде більше використовуватись + какао, цукор, ароматизатор, все що, може якось заглушити запах ацетону. 

Приготування: змішати все в великій чаші міксеру. Якщо десь щось випало, перейматися не варто, нічого, що поряд отрута для щура, - все назад. Скатати кулі і обваляти в какао.

 І до слова, якщо на торті за 800 грн. стоїть сьогоднішня дата, то віддавши такі гроші, Ви можете купити торт, який стоїть вже більше місяця. “Як таке може статися?” – запитаєте. Відповідь досить проста, цей торт з вітрини принесли назад, зняли весь верхній шар крему і нанесли свіжий, бо той вже не мав товарного вигляду. Така собі, своєрідна лотерея, під назвою “Купуйте і виграйте свіжий торт”. 

Це цинічні реалії української кондитерської справи сьогодення. Хочеться вірити, що в інших магазинах і закладах все не так, але грати в цю рулетку немає жодного бажання…