Назад к списку

 Цукерки-плитки з арахісовою пастою, журавлиною та кокосовою стружкою


В США Арахісова паста (Peanut butter)- досить відомий продукт, проте в нас, вона ще не набрала такої популярності, а дарма. 

Що ж в ній такого особливого, що вона стала невід’ємною частиною сніданку середньостатистичного жителя Сполучених Штатів? Це, на сам перед, суміш змелених і підсмажених бобів (так-так, саме бобів, а не горіхів, як багато хто вважає) з невеличкою кількістю доповнень (цукор, сіль, рослинна олія) та просто мега джерело вітамінів та мінералів (В1, В2, А, Е, РР, В9, заліза цинку, магнію, кобальту, калію, кальцію, фосфору, йоду), клітковини, антиоксидантів. 

Пасту можна вживати як самостійно, так і додавати до інших страв: соусів, печива, кексів, цукерок, бутербродів. 

В попередніх статтях вже писала, що надаю перевагу саме таким корисним солодощам. Звісно, вони містять багато жирів, але тим, кого це не хвилює, будуть до смаку. 

Отже, перейдемо до рецепта, що здивує своєю простотою та складом, всього 3 продукти + ложка меду і жодної термічної обробки) 

Інгредієнти: 

  • 200 г арахісова паста (густа) 
  • 100 г журавлина 
  • 50 г кокосова стружка (змелена) 
  • 1 ст.л. мед 

 Приготування: 

  • Арахісову пасту, 1/2 кокосової стружки, журавлину та мед змішуємо разом. 
  • Беремо форму (можна покрити харчовим папером чи плівкою), дно посипаємо половиною кокосової стружки, що залишалась, викладаємо всю масу з арахісовою пастою, розрівнюємо, посипаємо стружкою, що залишилась. 
  • Ставимо в холодильник на декілька годин. 

Я тримаю в морозильній камері. Через високий вміст жирів та відсутність рідини, вони не замерзають. 

* Арахісову пасту, що підійде саме до цього рецепту, можна приготувати самотужки. Для цього просто злегка підсмажте арахіс, та подрібніть його до консистенції марципану.